Την ώρα που παρατάξεις και σωματεία καταγγέλουν απερίφραστα την άνανδρη και τραμπούκικη επίθεση του προέδρου της ΟΜΕ-ΟΤΕ Κούτρα, από το χώρο του ΟΤΕ όλες οι παρατάξεις ποιούν τη νήσσα!
Την ώρα που παρατάξεις και σωματεία καταγγέλουν απερίφραστα την άνανδρη και τραμπούκικη επίθεση του προέδρου της ΟΜΕ-ΟΤΕ Κούτρα, από το χώρο του ΟΤΕ όλες οι παρατάξεις ποιούν τη νήσσα!
– Ναι αλλά , “εμείς έχουμε το θάρρος και υπογράφουμε συμβάσεις, ενώ η ΑΣΕ μόνο …